Szkoła Podstawowa w Wyszonkach Kościelnych
„Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może”

Aktualności

01 lipca 2019 22:28 | Aktualności

Do widzenia szkoło !!!

    Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/19 rozpoczęła się o godz. 8.30 Mszą Świętą w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

    Następnie wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i księża zgromadzili się na sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Anna Jóźwiak. Szczerze podziękowała wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowała ważniejsze wydarzenia, które odbyły się w naszej szkole. Później Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Oklaskom nie było końca.

    Szczególnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej uczniom kl. VIII . Z kolei absolwenci złożyli uroczyste ślubowanie. 

    Uroczystość uświetniła krótka część artystyczna ósmoklasistów, którzy podziękowali Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, obsłudze szkoły i młodszym kolegom za wspólnie spędzone lata. To był wspaniały gest uczniów kl. VIII .

    Po oficjalnej uroczystości, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do własnych klas, aby we własnym gronie zakończyć rok szkolny.

Przeczytano: 240 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: