27 września 2019 20:06 | Aktualności

Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa drogowego oraz sensoryczne

27 września 2019 r. uczniowie klas 0-III  uczestniczyli w warsztatach w ramach projektu „Integracyjny program profilaktyki wypadkowej w Kostrach Noskach – edycja II”, który realizuje Stowarzyszenie Pomocy Szansa. Projekt dofinansowany jest ze środków prewencyjnych PZU SA.

Dzieci miały możliwość w ciekawy sposób utrwalić zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i uczestniczyć w warsztatach sensorycznych.

Duże zainteresowanie dzieci wzbudził Autochodzik, który pomaga w realizacji warsztatów o bezpiecznym ruchu drogowym w ramach w/w projektu.

Bardzo ciekawym doświadczeniem była wizyta w sali doświadczania świata. Dzieci odwiedziły także salę zabaw, gdzie miały możliwość spożytkować swoją energię.

Dziękujemy za nowe doświadczeniaUśmiech